اولین رویداد تولیدات رسانه‌ای دانشجویان برگزار شد

علی دهنوی مسؤول سازمان فضای مجازی سراج مرکز کرمانشاه گفت: اولین رویداد از سلسله رویدادهای آموزش تولیدات رسانه‌ای ویژه دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه باهدف توانمندسازی و تشکیل تیم‌های رسانه‌ای در استان کرمانشاه برگزار شد.

اولین رویداد تولیدات رسانه‌ای دانشجویان برگزار شد

علی دهنوی مسؤول سازمان فضای مجازی سراج مرکز کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مووی 9 در کرمانشاه، در خصوص رویداد آموزشی رقابتی تولید پادکست که برای دانشجویان استان برگزار شد، اظهار کرد: این برنامه، اولین رویداد از سلسله رویدادهای آموزش تولیدات رسانه‌ای ویژه دانشجویان بود که در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد. وی افزود: این رویداد با حضور ۵۰ نفر از دانشجویان علاقه‌مند استان کرمانشاه برگزار و شرکت‌کنندگان آموزش‌های لازم را جهت تولید پادکست فراگرفتند.

مسؤول سازمان فضای مجازی سراج مرکز کرمانشاه عنوان کرد: در این رویداد فراگیران پس از آشنایی با مبانی داستان‌نویسی، گویندگی پادکست و نرم‌افزارهای لازم اقدام به تولید پادکست با موضوعات روز دانشجو، ایام فاطمیه و حمایت از مردم مظلوم غزه کردند‌. دهنوی در پایان بابیان اینکه هدف از برگزاری سلسله رویدادهای آموزش تولیدات رسانه‌ای، شناسایی و توانمندسازی علاقه‌مندان در جهت تشکیل تیم‌های رسانه‌ای در سطح استان است گفت: در نظر داریم تا پایان سال جاری چندین رویداد تخصصی ویژه دانشجویان در دانشگاه‌های استان برگزار نمایم. پایان پیام/ و

دیدگاهتان را بنویسید