مشاوره ازدواج تهران دکتر رامین علوی نژاد - مووی ناین

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

مشاوره ازدواج تهران دکتر رامین علوی نژاد

30 ژوئن 2021
408 views
بدون نظر

یک راه حل مناسب برای حل مشکلات ازدواج و دستیابی دوباره به روابط سالم کمک گرفتن از مشاوره ازدواج تهران دکتر علوی نژاد است. اصلاح نگرش زوجین به مشکلات و همچنین پذیرش مشکلات از سمت هر یکاز زوجین کمک زیادی به بهبود روابط می کند.

هر فرد مسئولیت خود را باید بپذیرد و نسبت به نحوه شکل گیری مشکلات هوشیار باشد. هر یک از زوجین باید مشارکت خود را در حل مشکلات و بازگرداندن ارامش به زندگی زناشویی بر عهده بگیرد. مشاوره ازدواج در تهران در اولین گام بر مسئولیت پذیری زوجین تاکید می کند. در مراحل بعدی مشکلات بر اساس شناخت بیشتر و ارائه راهکارهای روانشناسی حل و فصل می شوند.

تغییرات باید آگاهانه ایجاد شوند. اگر هر یک از زوجین برای ایجاد تغییر احساس فشار یا اجبار کنند ممکن است نسبت به درمان مقاومت پیدا کنند. در مشکلات زناشوی صمیمیت و وابستگی زودتر از سایر موارد آسیب می بینند است. مشاوره ازدواج در انتها به احیای این قبیل آسیب ها خواهد پرداخت.

بهترین روانشناس تهران دکتر رامین علوی نژاد

با وجود بهترین روانشناس تهران می توانید برای افسردگی خود درمان مناسبی فراهم کنید. زندگی و مشکلات شهرهای بزرگی از قبیل تهران می تواند بیش از سایر شهرها سلامت روان را به خطر بیاندازد. در نتیجه نیاز به روانشناس از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشکلاتی از قبیل استرس های شغلی، سرعت بالاتر زندگی و تنش های حاصل از تراکم بالای جمعیت شهرهای بزرگ مثل تهران همگی بر ابتلا به افسردگی تاثیر می گذارند. بنابراین مراجعه به بهترین روانشناس تهران دکتر رامین علوی نژاد یک راه مناسب برای پیشگیری از مشکلات سلامت روان به حساب می آید.

بهترین روانشناس تهران صرفا برای اختلالات روانشناختی نمی باشد

زندگی شاد و آرام می تواند یک هدف برای مراجعه به روانشناس در تهران باشد. اما این آرامش و رضایت خاطر می تواند به راحتی تحت تاثیر مشکلات مختلف قرار گیرد. مراجعه به موقع به بهترین روانشناسان تهران به پیشگیری از مشکلات شدیدتر کمک خواهد کرد.

مراجعه نکردن به دکتر روانشناس به خودی خود می تواند یک مشکل به حساب بیاید. وقتی افراد خود را بی نیاز از کمک در نظر بگیرند روز به روز تنها تر شده و دایره حمایتی خود را به احتمال بیشتری از دست خواهند داد.

درمان افسردگی؛ دکتر رامین علوی نژاد

راهکارهای زیادی وجود دارد که از آنها می توانید برای درمان افسردگی خود کمک بگیرید. همانند سایر مشکلات افسردگی را باید در قدم اول پذیرفت.

اختلال افسردگی یک اختلال شایع به حساب می آید. زندگی افراد مختلفی در سرار دنیا می تواند از افسردگی تاثیر بپذیر و دچار مشکلاتی شود. ممکن است قبول این مشکل برای دشوار باشد اما توجه داشته باشید که بیماری افسردگی به خودی خود و حتی با داروها نیز درمان نخواهد شد. بلکه با رواندرمانی های روانشناسی و عمیق است که درمان افسردگی امکان پذیر خواهد بود.

هر روزی را که با افسردگی سپری کنید یک قدم به سمت شدیدتر شدن آن بر می دارید. برای سلامت روان خود اهمیت قائل شوید و نه تنها افسردگی را جدی گرفته بلکه  برای درمان به موقع آن نیز اقدام موثری انجام دهید.

پذیرش بیمار بودن و نیازمند کمک بودن اولین قدم برای درمان افسردگی است. نسبت به درمان غیر دارویی خوشبین باشید و برای دستیابی به نتیجه موثر عجله نکنید.

درمان افسردگی در منزل؟

بی توجهی و انکار افسردگی یک راه فرار کوتاه مدت به حساب می آید. اما باید بدانید که افسردگی به مرور زمان و بر اثر بی توجهی به آن بدتر خواهد شد. بنابراین حتی اگر قصد دارید در منزل به درمان خود کمک کنید این کار را زیر نظر بهترین روانشناسان تهران و یا سایر شهرها انجام دهید.

ممکن است غم و اندوه به شما اجازه حرکت و شروع درمان را ندهد. اما به یاد داشته باشید که همیشه اولین قدم را خود شما باید بردارید.

در مورد درمان افسردگی و مشکلات زیربنایی آن با دکتر روانشناس خود صحبت کنید. به احساسات زیربنایی خود اجازه بروز بدهید. به مرور زمان احساسات مثبت شما جایگزین خواهند شد. نکته حائز اهمیت این است که احتمال ابتلا مجدد به افسردگی پائین خواهد بود.

مشاوره آنلاین روانشناسی یک تحول مدرن

کمک گرفتن از روانشناسان فرایندی است که هر فردی به آن نیاز دارد. مشاوره آنلاین روانشناسی برای مشکلات متعددی قابل استفاده است. در واقع با تحولات اخیر، بیماری های تنفسی، مشکلات رفت و آمد و آگاهی افزایش یافته جامعه نسبت به این مشاوره، میزان درخواست برای مشاوره های آنلاین نیز افزایش یافته است.

این افزایش درخواست یک دلیل عمده برای انجام مشاوره های روانشناسی آنلاین توسط روانشناسان بود. با پیدایش این مشاوره مزایای زیادی برای افراد حاصل شدده است.

در ادامه برخی از مزایای مشاوره آنلاین روانشناسی رو مرور خواهیم کرد.

  • مشاوره آنلاین در مقایسه با سایر مشاوره هزینه کم تری دارد و مقرون به صرفه تر می باشد.
  • در این مشاوره امکان دسترسی یه روانشناس سریع تر سایر روش می باشد.
  • افراد می توانند حتی از دور ترین نقاط بدون هیچ نگرانی با روانشناس خود صحبت کنند.
  • در مشاوره های آنلاین حریم خصوصی شما کاملا حفظ می شود.
  • مشاوره آنلاین از طریق اینترنت انجام می گیرد و تماس تصویری با روانشناس را امکان پذیر می سازد.
  • شما نیازمند صرف وقت کمی خواهید بود و در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.

مشاوره خانواده خوب در تهران

هدف یک مشاوره خانواده خوب در تهران این است که مشکلات را در بافت خانواده بررسی کرده و در نتیجه بر اساس بهبود روابط بین فردی مشکلا را کاهش دهد.

برای دستیابی به این هدف، مشاور خانواده تهران نیاز کمتری به کاووش در زندگی گذشته اعضاء خانواده دارد. هر چند در مواردی نیز مشکلات بین نسلی وجود دارند. برای حل و درمان این قبیل مشکلات ممکن است موازی با جلسات خانواده درمانی، جلساتی فردی نیز در نظر گرفته شود.

در حین مشاوره خانواده، فرایند تصمیم گیری درباره منشاء مشلات مورد بررسی قرار می گیرد. بهتر عملکرد را خانواده هایی دارند که از مشکلات خود فرار نکنند و برای برطرف کردن آنها احساس مسئولیت کنند. مشاور خانواده در این مسیر در کنار خانواده خواهد ماند و مهارت های لازم را به آنها آموزش می دهد

مشاوره خانواده در تهران نگاهی غیر بیمار گونه به مشکلات خانواده ها دارد.  اما باید توجه داشت که مشاوره خانواده یا خانواده درمانی نیز نیازمند زمان کافی و بررسی مشکلات زیربنایی می باشد. برای دریافت مشاوره خانواده به اینجا مراجعه فرمائید.


برچسب ها

مطالب مشابه