چگونه از ربات ایرانی فالو استفاده نماییم؟ - مووی ناین

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

چگونه از ربات ایرانی فالو استفاده نماییم؟

2 سپتامبر 2020
293 views
بدون نظر

امروزه با گسترش شبکه اجتماعی اینستاگرام، استفاده از ربات های آن نیز رو به افزایش داشته و تمامی کسب و کارها می کوشند که تا جای امکان حداکثر استفاده را از ربات ها و اتوماسیون های اینستاگرامی را داشته باشند. اما این ربات ها چه هستند و چگونه کار می کنند؟ برای یافتن پاسخ این سوالات در این نوشتار با ما همراه باشید:

ربات افزایش فالوور چیست؟

به زبان ساده اگر بخواهیم بگوییم، ربات اینستاگرام در حقیقت ابزاری است که می‌تواند به جای شما اکانت اینستاگرامتان را مدیریت منوده و باعث افزایش فالوور در ایستاگرام شما شود. شما می توانید به سادگی با اضافه کردن اکانت تجاری خود به ربات افزایش فالوور اینستاگرام، این دسترسی را به بات داده که به جای شما پیج های دیگر را لایک و فالو نموده و یا کامنت بگذارد. به همین علت است که بسیاری به دنبال لایک ایرانی اینستاگرام هستند. بات تمامی این خدمات را حتی زمانی که خواب هستید یا مشغول استراحت هستید هم انجام میده. برخی از این فعالیت‌های اصلی عبارتند از:

 • لایک و کامنت بر روی عکس یا ویدئوی دیگران
 • فالو کردن دیگران
 • هدف قرار دادن فالوورهای پیج های دیگر
 • هدف قرار دادن از طریق هشتگ
 • هدف قرار دادن از طریق موقعیت مکانی
 • آنفالو کردن افراد فالو شده
 • ارسال پست زمان بندی شده
 • ارسال دایرکت اتوماتیک
 • مدیریت پست‌ها
 • خرید لایک ارزان

چرا باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

امروزه افراد زیادی از سراسر دنیا از طریق اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی دیگر، کسب در آمد می‌کنند.

این موضوع در اینستاگرام مستلزم این است که محتوای مناسب داشته باشید و مشاهده کننده و فالوورهای شما هم زیاد باشند. بنابراین یکی از مهم ترین نکات که در اینجا نیز به آن بایستی دقت داشته باشید این هست که پیجی که شما می خواهید برای آن فالوور جذب کنید محتوای کافی داشته باشد.

اگر بخواهیم به صورت ساده توضیح دهیم، هنگامی که شما کسانی رو در اینستا فالو می‌کنید، تعدادی از آن ها نیز شمارو فالو می‌کنند و این ابتدایی‌ترین راه برای افزایش فالوورهاتون است. اما بسیار وقت گیر است و کمتر افرادی هستند که می‌توانند کل روز این کارو انجام بدهند. جالب است بدانید که در گذشته که ربات های اینستاگرام نبودند، گاهی ادمین ها خودشان مجبور بودند که تمام روز را بنشینند و پیج های مختلف را فالو نمایند.

بنابراین، استفاده از ربات اینستاگرام به شما این امکان رو می‌دهد که به صورت خودکار دیگر پیج ها را لایک یا فالوو کنید یا کامنت بزارید بدون آنکه حتی یک دقیقه وقت بزارید. یعنی ربات افزایش فالوور این کارها را به صورت خودکار انجام می‌دهد بدون اینکه نیاز باشه شما کار اضافه‌ای انجام بدید. فکرشو بکنید هروز که بیدار میشید تعداد زیادی شما رو فالو کرده باشند. نکته جالب توجه در مورد  ربات های اینستاگرام این است که ربات ها خسته نمی شوند، یعنی در ۷ روز هفته به صورت شبانه روزی کار را انجام می دهند و این است که مثلا شما ممکن است برای یک هفته پیج را به ربات واگذار کنید و هیچ کاری روی پیج انجام ندهید ولی در آخر هفته مشاهده کنید که مثلا ۱۰۰ فالوور جدید به صفحه اینستاگرام شما اضافه شده است. لذا دیگر نیازی به خرید فالوور نخواهید داشت.

نحوهٔ استفاده از ربات افزایش فالوور ایرانی فالو:

بعد از اضافه کردن اکاننتون به ربات ایرانی فالو، هدف‌هایی نیز به ربات افزایش فالوورتون اضافه کنید.

نوع انتخاب هدفها به سه دستهٔ زیر طبقه بندی میشه:

 1. پیج ((account: شما می‌توانید به ربات پیجی را معرفی کنید و ربات با فالو کردن لایک کردن و کامنت گذاشتن برای فالوور های آن پیج، پیج شما را به آنها معرفی می‌کند و آنها را جذب می‌کند.
 2. هشتگ: هشتگ خود به دو بخش مالک و علاقه مندان تقسم می‌شود. علاقه مندان: شما می‌توانید با معرفی هشتگ در تب علاقه مندان افرادی که به پست‌های داخل آن هشتگ علاقه دارند (پست‌های آن هشتگ را لایک کردن و یا کامنتی بر روی آنها گذاشته‌اند) را جذب کنید. مالک: شما می‌توانید با معرفی هشتگ در تب مالک افرادی که پستی با استفاده از آن هشتگ دارند را جذب کنید.
 3. مناطق location)): شما با وارد کردن نام کشور، شهر، منطقه و یا مکانی می‌توانید افرادی را از آن منطقه جغرافیایی جذب کنید.

از حالا به بعد ربات شروع به فعالیت بر اساس هدف‌های انتخابی شما می‌کند.

بات افزایش فالوور ایرانی فالو ویژگی‌های جالب دیگری هم برای افزایش فالوور دارد:

_ربات اینستاگرام (توضیحات بالا)

_مدیریت کامنت ها: (مدیریت چند اکانت در یک پنل، مدیریت همه کامنت ها، حذف کامنت ها، پاسخ دادن به کامنت ها، دسته بندی کامنت ها، پشتیبانی سریع)

_ارسال انبوه پیام دایرکت: (مدیریت چند اکانت در یک پنل، ارسال پیام خوش‌آمد به فالوورها، ارسال پیام انبوه به فالوورها، ارسال پیام انبوه به لیست دلخواه، ارسال ۸۰ – ۱۴۰ پیام در روز)

_ مدیریت پست‌ها و ارسال پست‌های زمان بندی شده

چرا ربات افزایش فالوور ایرانی فالو

 1. استفاده راحت و آسان
 2. امن و بدون استرس
 3. دسترسی و کنترل کامل
 4. ابزارهای مدیریت پیج اینستاگرام
 5. پشتیبانی سریع

هم چنین نکته ای که باعث برتری ربات ایرانی فالو نسبت به سایت های مشابه آن شده است، انعطلاف پذیری بیشتر و هم چنین استفاده از آخرین الگوریتم های اینستاگرام برای جذب فالوور اینستاگرام می باشد که باعث شده است که این ربات در هیچ شرایطی توسط اینستاگرام به عنوان اسپم شناخته نشده و ریپورت نشود.

چرا که بسیاری از سایر ربات های مشابه به علت برنامه نویسی غیرحرفه ای یا قدیمی توسط اینستاگرام به راحتی تشخیص داده شده و پیج توسط اینستاگرام بلاک خواهد شد.

نکاتی بیشتر درباره ایرانی فالو

ایرانی فالو ربات نمونه اینستاگرام مبتنی بر پردازش است. (یعنی همه چیز برر وی سیستم آنها انجام میشه و نیازی نیست که شما کامپیوتر خود را روشن نگهدارید و مدام آنلاین باشید. cloud-based هم نامیده می شود.)

ویژگی هایی عبارتند از لایک کردن اتوماتیک، کامنت گذاشتن ، فالو کردن و دیدن استوری های دیگران، با سه عملکرد دیگر: زمان بندی پست ها، مدیریت کامنت ها و ارسال خودکار دایرکت مسیج، می باشد.

ویژگی که ایرانی فالو را از دیگر سیستم ها متمایز می کند، این است که ربات براساس تارگت های شما عمل می کند. آماری که از تارگت ها به شما ارائه می شود، کارآیی تارگت ها را نشان می دهد و این به شما کمک می کند تا بدانید که کدام تارگت به درستی انتخاب شده و یا باید کدام یک را عوض کنید تا بازدهی بهتری داشته باشید. پس از آن، می توانید تارگت های خود را مدیریت کنید. مواردی را که به اکانت شما فالوور جدید اضافه نکرده اند را حذف و اضافه کنید. این گزینه بهترین راه برای بهینه سازی ربات اینستاگرام شماست. با این گزینه شما موفق به کسب حداکثر بهره وری می شوید.

ایرانی فالو به شما آمار، لایک ها، کامنت ها، فالووها، فالوورها، بازدید از استوری ها و اکانت هایی را که رد شده اند را بر اساس هر هدف نشان می دهد و شما می توانید به راحتی فالو، لایک، کامنت، بازدید از استوری ها را روشن / خاموش کنید، همچنین می توانید تارگت های خود را مکث / از سرگیری کنید. تارگت های شما دارای گزینه ای به اسم “وضعیت” است که نشان می دهد هدفی فعال، متوقف شده یا تکمیل شده است و شما می توانید این وضعیت را براساس هدف خود تغییر دهید.


برچسب ها

مطالب مشابه